Sklep internetowy Legumi

Sklep ze zdrową żywnością Legumi

Jesteśmy Polską firmą, która zajmuje się sprzedażą bakali, orzechów, pestek oraz nasion strączkowych. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, jak i cukierni, lodziarni czy też piekarni, które pragną pozyskać sprawdzony produkt wysokiej jakości. Zapewniamy szeroki wybór, smacznej i zdrowej żywności, począwszy od suszonych owoców, poprzez orzechy i pestki, a na nasionach strączkowych skończywszy. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, wzbogacając ją o nowe pozycje tak, aby każdy klient mógł znaleźć dla siebie najlepszy i najsmaczniejszy produkt. Zapewniamy zdrowe oraz odżywcze produkty Naszym priorytetem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości oferowanych w przystępnych cenach. Dodatkowo zwracamy uwagę na indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego potrzeb. Zapewniamy wysokie standardy przechowywania żywności, przestrzegamy norm jakościowych oraz dokonujemy zakupu produktów tylko od sprawdzonych dostawców. Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej firmy tak, aby uzyskać, jak najwyższy poziom obsługi klienta. Dodatkowo każdemu kontrahentowi zapewniamy fachową obsługę, rzetelną współpracę oraz terminowe dostawy. Legumi to sklep z bakaliami, który dba o każdego nawet najmniejszego klienta. W razie wątpliwości czy też konieczności uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów dostępnych w naszym asortymencie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym sklepem. Udzielimy wyczerpujących informacji oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie z bakaliami online.

Co nas wyróżnia?

  • Naturalne produkty wysokiej jakości
  • Oferta bogata w różnorodne produkty
  • Szybka dostawa
  • Dobrze zabezpieczone przesyłki
  • Możliwość zwrotu towaru
  • Profesjonalna i miła obsługa
  • Pomoc na każdym etapie zamówienia
  • Konkurencyjne ceny
  • Smaczne produkty

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Kontakt z nami

Legumi — Jesteśmy do Twoich usług!

Profesjonalna obsługa

Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia począwszy od opłacenia zakupionych produktów, a na dostawie towaru skończywszy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy sklepu z bakaliami Legumi.

Przystępne ceny

Oferujemy konkurencyjne ceny tak, aby sprzedawane przez nas produkty mogły trafić do jak największej liczby klientów i zachwycać ich swoim bogactwem witamin i minerałów. Prowadzimy nasz sklep w myśl zasady „Zdrowa dieta to zdrowy organizm”.

Bogata oferta

W naszym sklepie Legumi sprzedajemy wiele rodzajów orzechów, bakali, ziaren oraz nasion strączkowych. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę tak, aby stworzyć szeroką bazę produktów, które będą odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów.

Specjalistyczna pomoc

Udzielamy informacji na temat aktualnie sprzedawanych produktów oraz służymy pomocą w trakcie realizacji całego zamówienia. Na życzenie klienta odpowiemy na nurtujące pytania oraz przedstawiamy szczegóły danego produktu.